Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma van az első színes és nem...

Ma van az első színes és nem dioptriás egynapos kontaklencsém. Picit a szemem vörös. Ez egy idő után elmúlik és olyan lesz mint kontaklencse nélkül?

Figyelt kérdés
Egyébként nem érzem, tök jó! Nagyon tetszik. Betevéskor véletlenüleejtettem a földre, de egyből betettem a lötyibe

2016. ápr. 20. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

sosem volt még kontaktlencséd? mert nem mindenkinek bírja a szeme, ezt ki kell tapasztalni.

szerezz be szemcseppet, amit lencsével is lehet (pl. Refresh) és csöpögtesd, ahányszor jólesik.

2016. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még idáig sosem volt lencsém, ma volt az első.4 óra hosszát hagytam benne, amikor betettem észre sem vettem, egy picikét könnyeztem, de nagyon minimálisan.Utána picikét vörös volt a szemem, de elis múlt. A bal szememben szúrást érzek egy helyen, de nem tom h mé, esetleg rosszul vettem ki? De nemhiszem h rosszul vettem volna ki.:D
2016. ápr. 20. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha vörös a szemed akkor irritálja a lencse. Egyáltalán jó a görbülete? Mert ha nem illeszkedik megfelelően akkor egyre rosszabb lesz, nem jobb.
2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse bemérésen és betanítàson voltál?
2016. ápr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam. A netről rendeltem.
2016. ápr. 24. 09:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor dobd ki szépen a kukába, menj el szemészhez kezeltetni a kötőhártya gyulladásod és amikor már meggyógyúltál, akkor menj el egy optikába bemérésre és betanításra, ugyanis egy rossz típusú vagy

görbületű, esetleg rosszul viselt kontaktlencse akár a látásod elvesztéséhez is vezethet!

2016. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!