Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyerekkoromban távollátásom...

Gyerekkoromban távollátásom volt, hordtam szemüveget néhány évig, aztán elhagytam, de nem orvosi utasításra. Megmaradhatott felnőttkoromra is a távollátás?

Figyelt kérdés
Azóta sem voltam szemésznél, de úgy tűnik, hogy az akkori tünetek visszatértek: fejfájás olvasáskor, közelre nézéskor, könnyezés, hunyorgás stb ...
2010. ápr. 10. 18:22
 1/1 anonim válasza:

előszöris hogy hordtál úgy szemüveget ha nem orvos írta fel? :D

megmaradhatott persze mert mindenféle "látás betegség" maradandó ezt úgy értem hogyha egyszer volt pl távollátásod akkor nem fejlődhetett vissza, nem múlhatott el. lenne még egy kérdésem honnan tudod hogy volt távollátásod hogyha akkor nem voltál szemészeten?

szerintem a legjobb megoldás hogy tényleg megkapd a kérdésedre a választ (mert én ugye nem vagyok szemész :D) hogy elmész a szemészetre lehet hogy más baja van a szemednek ezt csak a szemészeten tudod meg. annyira nem húzós még legrosszabb esetben is egy óra a maximum idő amennyit várnod kell de ha van beutalód (amit a háziorvostól kaphatsz ha ő úgy gondolja hogy szükséged van szemvizsgálatra) akkor hamarabb sorra kerülsz mert csak odaadod a beutalót és tényleg perceken belül szólítanak.

Remélem tudtam segíteni :D

2010. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!