Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baja a szememnek?

Mi lehet a baja a szememnek?

Figyelt kérdés
Tizenkilenc éves lány vagyok, és kábé másfél éve vannak problémáim a szememmel, már egyszer voltam szemészeten, de azt mondták szemüveg nem kell, ezen kívül semmit. A gond az, hogy nagyon sokszor viszket, begyullad, szúr, valamikor fehér váladék is van benne. Ezen kívül a szempilla töveim és a szemhéjam is nagyon sokszor begyullad. A szemhéjam ezen kívül hámlik is. Szemcseppet használok, de nem mindig használ. Az tény, hogy allergiás vagyok elég sok mindenre, lehetséges, hogy emiatt van az egész? Mások szerint a gépezés miatt is előfordulhat, egyébként naponta olyan 3-4 órát szoktam... Egyiket se nagyon tudom elhinni, mivel régóta vagyok már allergiás, és régen sokkal többet is ültem a gépnél...
2010. ápr. 13. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Smink, kozmetikum miatt nem lehet?
2010. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább az allergiádtól vannak ezek a problémák. A számítógépezéstől inkább kiszárad a szem. Próbáltad már a Clahritin akut gyógyszert allergia ellen. Recept nélkül kapható. Ez antiallergén, kifejezetten szemviszketésre, orrdugulásra, orrfolyásra ajánlott. Ja és csak napi egy szemet!
2010. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

elsőnek:Én is gondoltam a sminkre, és épp ezért egy jó ideig nem sminkeltem magam, de akkor is jöttek a tünetek...


másodiknak:Köszönöm a tippet, remélem segíteni fog!

2010. ápr. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!