Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen már az ilyen ellátás?

Milyen már az ilyen ellátás?

Figyelt kérdés

Fél szememre egyik napról a másikra nem láttam kb 80%-ban később felment kb 95%-ra. Nagyon megijedtem. Az orvos azt mondta látóideg gyulladás. 1 hétig kellett bent feküdnöm a kórházban. Minden nap kaptam az infúziót (szteroidot). Napi 1x jött az orvos vérnyomást mérni. És ennyi!

Az, hogy mi okozta, milyen gyógyszert ad pontosan, milyen vizsgálatok szükségesek? Semmi!! Mondogatták, hogy kell majd CT , de az 1 hetes ott tartózkodás alatt nem került rá sor. Rá egy hétre, hogy kiengedtek, hívott az orvos, hogy megvan az időpont ráérek-e? Mondom nem! És viszlát. Nem mondtam bunkón, de azért érezhette a csalódottságomat. Jól láttam addigra már, miért nem lehet akkor végezni a vizsgálatot amikor baj van? Én elhiszem lehet valami még amit láthatnak a CT-n, de az ideg megevett, hogy kb le se voltam tojva.

Arról nem beszélve, hogy elég valószínű, hogy nem látóideg gyulladásom volt. Hanem RCS-em. Senkinek fel sem merült a fejében, sem a szemésznek sem a neurológusnak, sem a kórházi kezelőorvosnak. Azóta még egyszer volt ilyen tünetem, de teljesen elmúlt magától!

Link: [link]



2016. júl. 8. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!