Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhatja, hogy dagadtak a...

Mi okozhatja, hogy dagadtak a szemeim, látszólag ok nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem már évek óta kb. havonta egyszer bedagad hol az egyik, hol a másik szemem alul és felül is. Nem kicsit, nagyon, elég ijesztő látvány. Már mindenféle orvosnál jártam, de nem találtak semmit, ami okozhatná. Nagyon zavaró tünet, ilyenkor nem is megyek emberek közé. Van valakinek hasonló problémája?
2007. nov. 15. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem kicsit? nagyon? :) (bocsánat, csak ez már szállóige)

én arra gondoltam, hogy nem lehetséges-e, hogy a ciklusodnak megfelelően havonta bedagad valamelyik szemed? szerintem menj el egy nőgyógyászhoz és egy endokrinológushoz. én arrafelé venném az irányt, ha még ezirányban nem kutakodtak! A szem környékén a leglágyabbak a szövetek, s azért dagad meg pont ott szerintem.

Jobbulást kívánok!

2007. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Allergia, akár gyógyszerallergia is.
2007. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia. Lehet, hogy nem fogok újdonságot mondani vele, de talán egy allergia vizsgálat megoldaná a problémádat.

Az egyik férfi ismerősömnek egyik napról a másikra olyan dundi ajkai lettek mint Kelemen Annának (gondolhatod, hogy ő sem vágyott emberek közé:-) ) ...kiderült hogy allergiás egyfajta ételkombinációra. Kapott egy kis gyógyszeres kezelést, és már el is múlt a dolog... gyógyulj meg!

2007. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

én is allergiára gondolok vagy ha menzesz előtt dagad be akkor lehet a vízvisszatartás miatt is.

ajánlom keress fel nőgyógyászt endokrinológust.

2007. nov. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!