Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kicseréltettem a lencsét a...

Kicseréltettem a lencsét a szemüvegeben, és este vettem észre mikor töröltem, hogy meg van karcolva, visszavittem, de nem csinálnak semmit, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ott van megkarcolva,ahol a lencsén egy pöcök van, alul nincs a szemüvegnek kerete két oldalt ilyen pöcök van a lencsén és ahol be van akasztva ott van megkarcolva, ha fent van nem zavar, de a karc az zavaró egy 50000 ft-os lencsén.

Visszavittem másnap és letagadták, hogy ők karcolták volna meg azt mondják, hogy úgy tárolják a lencséket, meg a szemüvegeket, hogy zacskóban vannak, meg, hogy valamilyen madzaggal szedik ki belőle a lencséket, de akkor mivel rakják vissza?

Nekem nem zacskóban adta át, de nem néztem meg jobban, pont rátette a fehér pultra és azon nem lehet látni a karcot, mikor meg felvettem kicsit fura volt az új lencse, meg azzal voltam elfoglalva, hogy jól látok benne.

És azt kérdezgették tőlem, hogy nem e én karcoltam meg otthon, de van rajta 3 év garancia de akkor minek van rá?

Mit tehetnék?


2016. szept. 14. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én szépen megkérném őket, hogy segítsenek...
2016. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!