Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ofotértben, milyen árakkal...

Ofotértben, milyen árakkal számoljak első kontaktlencse esetén?

Figyelt kérdés
Az Ofotértben szeretném megvásárolni, mivel eddig is mindig ott vásároltam a szemüvegeim és teljesen meg vagyok vele elégedve. Viszont nem vagyok tisztában az árakkal és félek, hogy amennyiben bemegyek megrendelni, túl drágának találom és kellemetlen helyzetbe kerülök. Mennyi a legkevesebb mennyiség amit megtudok rendelni?
2016. okt. 5. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem tetted meg,menjél be és kérdezz rá.Nem ciki,hidd el.Én havi lencsét használok,kb.12 000 Ft.negyed évre.De még kell hozzá tároló,műkönny és ápolófolyadék is.Lehet,hogy a vizsgálat sem ingyenes.
2016. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


A legfontosabb kérdés, hogy hány órát szeretnéd hordani napi szinten a lencsédet. Én 7 éve hordok, volt hogy váltottam is közöttük.

Mindig az Ofotértben veszem a lencséket. 3 havi adagok árával vagyok tisztában.


A legolcsóbb lencse 7000 Ft 3 hónapra és kapsz hozzá ápoló folyadékot is. Ofotértesek nem szeretik, de én nagyon meg voltam elégedve vele. Kipróbáltam drágább lencsét is náluk, de azok nekem nem váltak be (pl 3 hónapra 11.000 Ft).


Ha nem tudsz dönteni, kérd ki a véleményüket, megmutatják, hogy melyik mennyibe kerül. Van havi előfizetésük is, amit bármikor lemondhatsz, ha mégsem szeretnéd tovább. Ez 2200Ft-tól indul, így csak havi összegeket fizetsz. Kiszállítják neked a címedre.

2016. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!