Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Előfordult-e már a FEMTO...

Előfordult-e már a FEMTO Diamond lézeres szemműtét utáni lebenyleválás illetve mennyi ideig nem ajánlott a szemet kézzel megtisztítani?

Figyelt kérdés
A csütörtöki nap folyamán végezték el a FEMTO Diamond szemműtétet, ami szerencsére jól sikerült. A másnapi kontrol is jól ment. Nyilván tisztában vagyok azzal, hogyan óvjam a szemeim. Elolvastam egy csomó tájékoztatót, blogot és fórumot, természetesen a klinikán is felvilágosítottak. Én inkább azok személyes tapasztalataira lennék kiváncsi, akik ugyanezen szemműtéten átestek.

2016. okt. 23. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Femto HighEnd lasik volt. Szerintem lebenyleválás semmiképp sem fordulhat elő. Max ha valaki szemközt vágna most vagy pedig nagyon erősen dörzsölnéd. Azt ugye tilos. De szerintem ezek nem fognak megtörténni.

Én betartottam a víz tilalmát, nem mostam meg őket 1 hétig. Hajmosásnál is nagyon vigyáztam.

2016. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem FEMTO kezelésem volt juniusban, több hónapig ovtam a szemem hajmosásnál, a szememet sosem dörzsölöm.

Szemcseppet most is használok, napszemüveget is még, ha sut a nap.

Problémám nincsen eddig még.

2016. nov. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!