Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elég összetett probléma,...

Elég összetett probléma, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Szóval ez kicsit hosszú lesz de megpróbálom érthetően,

Ott kezdeném hogy elég stresszes, depressziós vagyok ez mint tény egyetem miatt stb...

A szem problémám az az hogy hónapokkal ezelőtt jelentkezett egy olyan dolog amit elég nehéz leírni, legjobban olvasáskor jön elő olyan mintha a körvonalak világítanának mintha cikáznának dolgok a szemem előtt de ettől még látom a dolgot csak érzem h valami nem stimmel és ha egy adott pontra figyelek akkor körülötte mintha hangyák szaladgálnának, például ha a monitort figyelem akkor a monitor körül mintha millió kis apró pötty vibrálna és nincs meg az a tér látás homályosabb foltokat is látok, illetve mikor a levegőn vagyok olyan mintha a szemem lassabban dolgozná fel mint ami történik és minden olyan zavaros mintha egy buborékban élnék, talán legjobban úgy tudom jellemezni hogy "nézek de nem látok" nem fogja fel az agyam ami történik, ezek mellett viszket is a szemem néha fáj is de úgy gondolom az az allergiától...voltam agyi MRn és szem vizsgálaton elvileg egyik sem mutatott ki semmit, viszon ez tény hogy ezt látom és már kezd az őrületbe kergetni valakinek esetleg ötlet ?



2016. nov. 1. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Belul az uvegtest tolti ki a szemunket, ez egy teljesen atlatszo kocsonyas anyag. Meg amikor mehen belel voltunk, ez a terulet egy erezett szovet volt. Amikor a szem kialakult, ezek az erek, amik taplaltak, elzarodtak. Nos ezek az erek a szemben maradnak, es ott uszkalnak. Amikor peldaul nyaron az egre nezel, ezek a kis uszkalo pontok, megtorik a fenyt, es ezeket latod te.
2016. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!