Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Vision Expressben rendeltem...

A Vision Expressben rendeltem egy szemüveget, de nagyon drágának tartom (80 ezer Ft akcióval). Elállhatok-e a megrendeléstől bármiféle következménnyel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az én hibám, hogy nem néztem eléggé körül, meg a drága keret miatt is kerül ennyibe, de nagyon kevés olyan volt, ami jó a fejemre,mert mind túl nagy. A lényeg, hogy elkészült a szemüveg, kaptam megrendelőlapot, de nem írtam alá. Vagyis az azt jelenti, hogy nem fogadtam el semmit, így nem vagyok köteles átvenni? Mert még körülnézek akkor más helyeken is,és ha van olcsóbb (ennél biztos van),akkor jó lenne tudnom, hogy nem vagyok köteles megvenni.

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. nov. 6. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen egy szemüvegboltod, és az összes vevő így járjon el veled. Különben ha beperelnek, rád verik.
2016. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor ezt nekik meg kellett csinálni? Ha úgy rendelted készen akkor elálhatsz tőle akkor is ha a futár már ott van. De ha bent a boltba csináltatni kellett és ezt érted rendelés alatt úgy már nem vagyok benne biztos hogy elállhatsz tőle
2016. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elvileg 1hétig lehet elállni a rendelésektől.


"A lényeg, hogy elkészült a szemüveg, kaptam megrendelőlapot, de nem írtam alá" ez viszont úgy hangzik mintha nem is rendeltél volna semmit,egyszerüen csináltak neked egy szemcsit mit nem is kértél. ezt nem vagy köteles átvenni,és kifizetni sem mert nem rendeltedmeg.

2016. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csak a te példányodat nem írtad alá vagy úgy általában semmit. Ha csak a te példányodat, akkor sajnos át kell venned. Ha semmit, akkor persze nem kell átvenned. Bár ez elég ronda dolog lenne részedről.

Egyébként ha a keret miatt ilyen drága akkor miért választottad azt? Miért nem érted be olcsóbbal? Az, hogy kevés állt jól neked még nem jelenti, hogy drágát kell választanod. Egyszerűen mondtad volna, hogy max. mennyi amit a keretre szánsz és csak azokat vették volna elő (mert ugye nem csak annyi a készlet, ami ki van rakva, hanem a fiókok is tele vannak).

Egyébként meg még aznap felhívhattad volna őket (ha nem mersz visszamenni), hogy sztornózzák a megrendelésedet, még el nem kezdik legyártani és akkor biztos semmi kellemetlenséged nem lett volna belőle, ha egy kész szemüveget mondasz vissza az elég gáz.

2016. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Vision csak úgy bevállal egy munkát mindenféle előleg megfizetése nélkül? Érdekes.


Egyébként mi lett végül?

2016. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!