Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés
K_Krisz7 nevű felhasználó kérdése:

Három hónapja volt PRK NO TOUCH lézeres látásjavító műtétem, flucon nevű szemcseppet kell cseppentenem, de kb két hete (amikor napi 4 ről 3 ra csökkent az adagom) megemelkedett a vérnyomásom. A vérnyomás emelkedést okozhatja e a szemcsepp?


 2016. nov. 13. 17:52  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.



Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése


Kapcsolódó kérdések
Belso szemárpára mit lehet hasznalni higy elmúljon, szemcsepp, kenocs?
A Credé-féle szemcsepp korábban ezüst-nitrát volt, ma ezüst-acetátot cseppentenek az újszülöttek szemébe? Mely évtől cseppentenek ezüst-acetátot?
Szeretnék látásjavító műtétet. Lézeres PRK módszerrel. Van lehetőség, hogy egy napon megtörténjen ez mindkét szememnél?
Igaz, hogy PRK szemműtét után rosszabb sötétbe vezetni?
Mi a különbség a szemcsepp és a műkönny között?
Létezik-e a szemműtéten kívül más látásjavító megoldás (pl:szemcsepp)?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból








Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!