Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valami baja a szememnek,...

Lehet valami baja a szememnek, ha beteszek egy régi kontaktlencse folyadékban lévő, kb 2 hónapja álló kontaktlencsét a szemembe?

Figyelt kérdés
Ma kaptam az egyik évfolyamtársamtól egy kontaktlencsét, mert ő nem tudja betenni a szemébe. Megszagoltam benne a folyadékot, és ilyen poshadt, büdös szaga van. Azt mondta hogy ha kicserélem, és jól átmosom a k.folyadékkal, akkor nem lesz baj. Ez igaz? Még nem volt a szemébe, csak próbálta betenni és csak hozzáért a szeméhez, ettől lehet bajom egyáltalán?

2016. nov. 16. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Havi lencse? Mert a havi lencse egy hónapig áll el bontás után, akár hordja az ember, akár nem. Olyan lencsét eleve ne tegyél a szemedbe, amihez valaki más hozzáért, a rossz folyadékról meg ne is beszéljünk...
2016. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindemellett még a szemed görbülete is minden bizonnyal különbözik az osztálytársadétól, ami neki jó, az neked egyáltalán nem biztos. Remélem nem is próbálkoztál.
2016. nov. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
használt, bontott, ősrégi lencsét nem rakunk a szemünkbe, ha jót akarunk magunknak
2016. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is meg se próbáltam betenni a szemembe.
2016. dec. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!