Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valami baja a szememnek...

Lehet valami baja a szememnek attól, hogy naponta használok Visine szemcseppet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem,főleg ha olyan körülmények között élsz/pl:neonlámpa,számítógép/a szemész is ezt ajálnja,hiszen erre találták ki ,hogy pihentesse a fáradt szemet.Nekem nem kellett,de a munkatársaim rendszeresen használták,és szemész javasolta nekik.
2008. okt. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanis rászokik a szemed, és többször érzed majd, hogy szükséged van rá.

Nem kellene minden nap használni.

2008. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen lehet, szürkehályogot okoz, ezt a szemészem mondta. inkább Artelac-ot használj, az sokkal jobb :)
2008. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen összehúzza az ereket a szemedben és ez oxigénhiányhoz vezethet, nem is túl hosszú távon.

Próbáld meg a műkönnyet inkább.

A legtöbb szemcsepp, pl. a Visine is, egy hónapig használható a felbontás után, ennyi idő alatt el sem tudod használni, magyarán kidibott pénz. Próbáld ki a Systane nevű műkönnyet, ami 6 hónapig jó a felbontás után, tehát jóval több esélyed van, hogy el is használd. Nekem száraz szemre, számítógépes munka során nagyon bejött. Kontaktlencse mellett is használható.

2008. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mindennap használok a kontaktlencse miatt és semmi gond vele. Azt vettem észre, hogy a szemem már nem annyira érzékeny a fényre, mint előtte. De jó szemcsepp pl. a Refresh is.
2009. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!