Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csak úgy, mert tetszik a...

Csak úgy, mert tetszik a színes kontaktlencse lehet hordani, vagy el kell menni előtte szemorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem extrèm lencsère gondolok , termèszetes hatásúra. Lehet netről rendelni . Van több mèretü, formájú. Hogy is van ez ? Lehetne használni rendszeresen,mintha alapból olyan lenne a szemszinem ? Roncsolja a szemet , stb. 17/L
2016. dec. 28. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, ès mèg annyi , hogy nincs szem problèmám , nem hordok szemüveget sem , a szíve miatt kellene a kontaklencse, nem másèrt
2016. dec. 28. 17:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Így nem tudsz rendelni magadnak, tehát mindenképpen el kell menned egy szemészhez vagy akár optikába. Ott megvizsgálnak és megmondják, hogy milyen lencsére lenne szükség (görbület). Nekem "rendes", dioptriás lencsém van, színeset nem próbáltam. Lehetséges, hogy a színes lencséket nem gyártanak olyan magas oxigénáteresztő képességgel, víztartalommal mint a normál lencséket, de mondjuk ma már biztos ezekből is nagy a választék és lehet kapni jó minőségűeket is. Szerintem egy optikában biztosan tudnak ajánlani egyet, ha elmondod az igényeidet és azt meg tudod rendelni a neten is.
2016. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. dec. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!