Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elvesztettem a kontaktlencsem...

Elvesztettem a kontaktlencsem hordozojat. Baj lehet ha ket feledni pohárba tettem be oket? Xd

Figyelt kérdés
Beletettem a kontaktlencsem ket feles pohárba es beleontottem azt az víz felet, bocsánat nem tudom hogy mondjuk magyarul, mert nem ott vettem es mindent ukranul magyaráztak el. Baj lehet ebbol? Masnap ugyanuy hordhatom ?

2017. jan. 2. 22:33
 1/8 anonim válasza:
Ha nem akarsz egy jó is szemgyulladast akkor azokat mar ne tedd a szemedbe.A poharon ezernyi bacilus talalhato akárhogy lehet kimosva, hiszen a vizben is van épp elég.Nem a semmiért adják hozza azt a tartot es csak hogy mondjak valamit a tartot szakszeru cserelni 2 havonta.Szoval szerintem ne tedd azokat már vissza a szemedbe
2017. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor hova tegyem oket?
2017. jan. 2. 22:43
 3/8 anonim válasza:
Vegyél egy kis muanyag barmit ami hasonlit a tartohoz mosd ki rendesen de ne vizzel meg semmivel hanem azzal a folyadekkal amit hozzakaptal.Ez egy atmeneti megoldasnak jo.Legyen muanyag es uj.Ne olyan amit otthon talalsz
2017. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kukába!
2017. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megtalaltam a hordozót át tettem oket xd
2017. jan. 2. 22:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez baj?
2017. jan. 2. 22:53
 7/8 anonim válasza:
Én már igy se tennem be oket a szemembe mer hat az a felespohar nem a legmegbizhatobb hely nekik.De hat te tudod
2017. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat harom napja volt ez, azota nem tortent semmi a szememmel kapcsolatban. Jo kis pálinka
2017. jan. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!