Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi idő megszokni a cilinde...

Mennyi idő megszokni a cilinderes szemüveget?

Figyelt kérdés
nem igazán értem az új szemüvegem.. elmondtam a vizsgálaton, hogy főleg vezetésnél zavar, hogy távolra hunyorogva látok csak, mióta elvesztettem a szemüvegem (ebből is látszik, mennyit hordtam). a hölgy azt mondta, azért látok nehezen távolra, mert a szemem erőlködik a közelre látásnál és elfárad, ezért megemelte a cilindert 0,25-ről 0,75-re, a szemüveg maradt -0,25-ös. két nap múlva kész is lett, közelre indokolatlanul éles (nekem eddig fel se tűnt, hogy közelre is homályoskán látok), viszont távolra konkrétan jobban látok szemüveg nélkül, mint ezzel a csodával.. szédülésről, enyhe fejfájásról nem is beszélve. négy napja van nálam, nem hordom egész nap, meg is hülyülnék. azt hozzátenném, hogy a szemvizsgálaton nem voltam se kipihent, se stresszmentes, de mivel alig változott a két évvel ezelőttihez képest, nem aggódtam. meddig várjak, hogy megszokja-e a szemem? erről nem mondott semmit a hölgy..

2017. jan. 17. 22:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!