Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet hordani úszodába kontakl...

Kovacsalexa94 kérdése:

Lehet hordani úszodába kontaklencsét?

Figyelt kérdés

Szoktam járni úszni és már nem látok szinte semmit a szemüvegem nélkül. Tudom hogy nem ajánlják de azért tapasztalatokat várok:). Igazából mindig hordok úszószemüveget......

13/L



2017. jan. 25. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet vele úszni, mert könnyen kimosódhat, ha véletlenül is meglöknek, és viz alá kerülsz.

Ami úgye nem is olyan véletlen.


Te még nagyon fiatalka vagy, DE van remény a látásod javítására. Nekem sokat segített, pedig már nagyi korú vagyok. Egyszerű gyakorlatok, és nyílik a világ. Nézd meg légyszi, Vén Péter látás tréner videóit.

keress rá, https://www.youtube.com/watch?v=eWk2XtKpE_E

Elég sok van belőlük, nagyon érdekesek.

2017. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha teljesen ki tudod zárni annak az esélyét, hogy a víz a szemedbe menjen, maximum akkor. Nagyon csúnyán begyulladhat a szemed, ha kontaktlencsével uszodázol.
2017. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2017. jan. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!