Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aloe Vera First vagy az...

Aloe Vera First vagy az Activator-t lehet használni szemre?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az Activatort igen, igaz eléggé csíp, de sok mindenre jó hatása van.A Firstöt egyedül szembe nem javasolt fújni, de volt aki már azt is kipróbálta.Milyen problémára akarod használni?
2017. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább az Activator. Privátban megbeszélhetjük, hogy konkrét, személyre szabott segítséget kapj a költséghatékony beszerzéséhez és az eredményes használatához. Ingyenes orvosi tanácsadással, ha valami komolyabbról van szó.
2017. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elég sokat ülök laptop előtt. meg hát ha ártani nem árt neki akkor miért ne csepegtessek. :-)
2017. febr. 9. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor mindenképpen praktikus csepegtetni meg mellé még a visiont és pár bogyót célszerű lenne fogyasztani.Volt is a szemproblémákról egy jó kis orvosi cikk egy régebbi forever magazinban.Érdemes elolvasni.
2017. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 K...László ***** válasza:
Még mindig létezik ez a piramis szerkezetű cég? 15 éve próbált beszervezni egy lány, akivel randiztam. Inkább maradtam a szakmámban, amit szeretek, mert az biztonságérzetet adott. Nem jártam még Hawaii-n, de azért nem vagyok szegény. Vajon hány gyémánt lenne már a kitűzőmön, ha a forevernél lennék? Egyszer csak csöcsre futnak már.
2017. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok ismét. Amit korábban írtam, a régi Activatorra vonatkozott. A gyártó és forgalmazó cég orvostanácsadóitól kapott tájékoztatás alapján az új, megváltozott összetételű Aloe Activatort sem szemcseppként, sem belsőleg nem javaslom.
2018. szept. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!