Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a a szememben? Mit...

Mi lehet a a szememben? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Ebredes ota valami kis ize piszkalja belul a szememet,de nem latok benne semmit,de erzem hogy ott van es zavar

Mi a fene lehet az? Es hogyan tudnam kiszedni?vagy valami megoldas? Azt tudni kell h a sminkemet nem mostam le az ejjel,szoval lehet hogy az? De azota mar lemostam alaposan,es nem tettem fel masikat. Valaki??


2017. febr. 9. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy nagyon picit begyulladt a szemed, és fájdalmat nem érzel, csak bizsergést. Ha később viszket is, valószínű ez lesz.
2017. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez olyan mintha lenne benne valami.kis szurkalo valami. Olyan erzes mintha valami idegentest lenne benne,de nem latok semmit:( mi lehet vele?el fog mulni?:( vagy menjek a dokihoz? Vagy valami szemcsepp?
2017. febr. 9. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Csöppents bele műkönnyet, ha az sem segít, akkor menj el szemészetre, ott adnak rá megfelelő kezelést.
2017. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vagy pillanatragasztót is csöppenthetsz bele.
2017. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi az elso kettonek.

Vegul dokihoz mentem,es egy nagyon picike kis valami fekete idegentest volt benne de okyan melyen volt,a felso szemhej alatt belul hogy en azt nem lathattam,es nem tudtam volna kiszedni. Sajnos a munkammal jar ez,veletlenul elfelejtettem feltenni a vedoszemuveget es valami kis vaspor,vagy ilyesmi lehetett.

Legkozelebb jobbam vigyazok,szerencsere semmi komoly nem volt.

Az utolso meg egy paraszt. Cseppents te magadnak azt bele.

2017. febr. 10. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!