Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak szerintetek a...

Mit csináljak szerintetek a kötőhártya gyulladással?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől van, egyenlőre csak az egyik szememen. A házi orvosomhoz természetesen csak hétfőn tudok legelőbb menni, ezért most egyenlőre csak kamillával kenegetem meg visine szemcseppel csepegtetek bele. Valahol azt írják, ettől csak rosszabb lesz, valahol azt, hogy valakinek csak ettől meggyógyult, úgyhogy már nem tudom. Nem akarok hiányozni a suliból, mert már nagyon sokat voltam beteg.
2017. febr. 11. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamilla tea jó, vagy síma forralt víz is. Mindenképp menj orvoshoz, hogy kíírjon megfelelő szemcseppet, vagy kenőcsöt.
2017. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szemészetre menj, ott tudják rendesen megvizsgálni a szemed és felírnak megfelelő szemcseppet. Fiamnak pl a Visinne szemcsepptől még rondább lett, másnap reggelre be is dagadt a szeme, jobb ha elmész szemorvoshoz, aki majd a megfelelő szemcseppet írja fel.
2017. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!