Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 napja lettem szemüveges, és...

2 napja lettem szemüveges, és teljesen más a világ?

Figyelt kérdés

3 éve még teljesen ji volt a szemem, így 'emlékszem' arra a világra

Múlt hét szerdán voltunk szemészeten,

Kellett szemüveg

Azóta hordom, 0-24ben, csak tesin veszem le, amikor az elején az 1 méteren túl lévő tárgyak full homályosak, a felénél meg kb.minden tiszta(a kis teremben)

Szemüveggel egy teljesen más világot élek...miért???

És csak 0.5 és 0.75ösek a lencséim, amik nem olyan erősek


2017. febr. 24. 17:53
 1/5 A kérdező kommentje:
14/l
2017. febr. 24. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:
0-24? Én fürdéshez és alváshoz levenném.
2017. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, bocsi, úgyértem, amikor csak lehet rajtam van
2017. febr. 24. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kis dioptriát egyáltalán nem szabadna 0-24-ben viselni, sőt kb teljesen felesleges.

Egyesek mindig lehurrognak, mikor írom, hogy azért nem, mert a szemük utána nélküle már rosszabb lesz, mert ellustul (az aggyal együtt, aminek szintén fontos szerepe van a kompenzálásban). A te eseted ennek ékes példája. Most a levétele után még csak negyed óráig rosszabb, később már folyamatosan az lesz.

2017. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énnekem 1-es lencséim vannak gyakorlatilag én csak ha nagy szükség van rá akkor hordom. Szerintem is teljesen felesleges hordani 0-24-ben.
2017. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!