Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges leszek (? ) atöbbi...

Szemüveges leszek (? ) atöbbi lent

Figyelt kérdés

Mire számítsak hogy fognak fogadni az osztálytársaim? Az első reggel mikor mármeglesz a szemüveg és megyek suliba majd csak órán vegyem fel azelső napokban aztán meg egyész nap? Mit javasoltok? A tanárok mitfognak hozzá szólni?

Légyszi minél többenírjatok

A személyestapasztalatok is jöhetnek!!

14L

Nagyon szépen köszönöm előre is mindenki válaszát !!! :) :)



#szemüveg #osztály #szemüveges leszek #mit szólnak majd
2017. febr. 26. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

A tanárok semmit nem fognak szólni. Az osztálytársak lehet, hogy igen, van, akinek tetszeni fog, és van, aki pápaszemesnek fog csúfolni pár napig, de ne törődj vele, megszokják. :) Sok szemüveges ember van (én is), gondolom, az osztálytársaid között is van pár.

Ha divatos keretet választottál, attól még csinosabb is lehetsz, mint eddig. :)

Én egész nap hordom, szerintem neked se kell levenni, felrakni. Ha látják, hogy nem foglalkozol a véleményekkel, sokkal előbb leszállnak rólad. De az is lehet, hogy egyáltalán nem fog érdekelni senkit.

2017. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Engem jól fogadtak a suliba mert már mindenki tudta, hogy valamikor szemüveges leszek mivel mielőtt szemüveges lettem 3 évig rosszul láttam. Én úgy csináltam, hogy először csak akkor akartam felvenni amikor írni kell a tábláról mert máskor nem zavart, hogy nem látok. Aztán ezt hagytam a fenébe mivel amikor rájöttem, hogy milyen jól látok mennyivel másabb a világ már nem csak órán akartam felvenni.(Nekem -1.75-ös a szemüvegem tehát elég durva a különbség szemüveggel és nélkül). A tanárokat nem különösebben zavarj.Ha esetleg a cikiznének vagy egyéb ne csessz ki a szemeddel hord a szemüveget ha úgy érzed, hogy kell. 14/F
2017. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :-)
2017. febr. 26. 19:08
 4/9 anonim válasza:
Én mindig elveszem az osztálytársam szemüvegét és felveszem mert irtózatosan szexi vagyok benne :DD 14F
2017. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uuKB7yZrzTo


14 évesen még nagyon könnyen és gyorsan működő módszer.

2017. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemüveg nem egy olyan kirívó dolog; meg különben is tudni fogják, hogy nem divatból vetted és vetted föl, hanem hogy jól lássál, hogy ugyanolyan jól lássál, mint mások. Nekem volt olyan osztálytársam, akinek valami 3.-os korunkban lett időközben szemüvege, és senki nem szólta le érte. 14 éveseknek meg főleg van már jobb dolguk meg jobb témájuk, mint az osztálytársukat ilyenért kifigurázni, szóval szerintem nem kell aggódnod. Esetleg elsőre meglepetten nézhetnek rád, de szerintem ennyi , majd megszokják. Szerintem mindenkinek van már egyébként is legalább egy szemüveges ismerőse, hogyha más nem, akkor valami kedves idős rokon; mármint rossz, hogy rossz a szemük, de a szemüveg miatt szerintem nem fog bántás érni. Ennél már szerintem a Világon mindenki érettebb, nemhogy már 14évesek. Szóval ezt mindenki tudja, hogy aki nem lát olyan jól, azon nem kell gúnyolódni, mégha esetleg nem is áll neki olyan jól a szemüveg. Szóval én arra tippelnék, hogy nem lesz baj.
2017. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Bár 7. -es vagyok és az osztályban szerintem van olyan aki tavasszal tölti a 13-at meg hát ne is beszéljünk azokról akik még órán bekiabálva a tanár előtt csúfolódnak...

2017. febr. 26. 20:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Talintulli

Nekem nem azzal van a bajom hogy szemuveges leszek hanem hogy mire szamitsak az osztalytarsaim reszerol

2017. febr. 26. 20:38
 9/9 anonim válasza:
Attól függ milyenek az osztálytársaid. Egy idő után (ami az osztálytársaktól függ) mindenki megszokja, de még az is lehet hogy még csak csúfolni se fognak, vagy az is lehet hogy magasról tesznek rá.
2017. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!