Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális ez cylinderes szemüve...

Normális ez cylinderes szemüvegnél? (lent)

Figyelt kérdés
Új szemüveget kaptam és kicsit fura,mintha törpének érezném magam benne,olyan a kilátás,illetve lépcsőzés elég nehéz benne meg emelkedőknél folyton megbotlok? Más cylinderes is tapasztal ilyet? Normális?

2017. febr. 26. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden új szemüveghez kell kis idő, míg megszokod. Ha pár nap alatt nem szokod meg, akkor csere!
2017. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha holnapután is ilyen lesz akkor vidd vissza..
2017. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát fura én ezért nem is hordom.Torzit zár térben,kint az utcán mintha ferdén mennék és közelebb hozza a dolgokat.Mintha sose érnék oda ahova megyek.Sajnos nekem egyenlöre nem is jó tásam 2017 októberben kaptam de nem hordom.Csak úgy azért kipróbáltam,ha már megvettem mert amikor szemészhez megyek mindig kérdezik van szemüvege csak ezért már meguntam hogy legyen.
2018. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!