Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a probléma? Félve...

Mi lehet a probléma? Félve megyek orvoshoz.

Figyelt kérdés

Félve megyek orvoshoz.mert úgy bánnak az emberrel ha nincs pénze mint egy ronggyal. pár éve volt egy eset amikor favágásnál egy kéreg a szemembe ment..fel is hasadt a szemhéjam és a szemgolyó alá is került fa darabocska amit kiszedtem,kimostam..de csak fájt..bementem a kórházba ahol két óra várakozás után egy "kedves" asszisztens nő rám förmedt amiért ilyennel rabolom az idejük majd kijelentette amíg nem szülök nem tudom mi az a fájdalom..(igen,köszönöm akkor meg is vakulhatok egy fertőzésben vagy akármi...de fizessem a tb-t)később kiderült,hogy nem maradt benne semmi meg volt karcolva több helyen ezért fájt


szóval emiatt félek oda menni,nehogy újfent raboljam a drága idejük..

pár hete percekre homályossá válik a látásom,két napja kettős(inkább hármas) látás is jelentkezik és tegnap estére órákká homályossá vált a látásom..próbáltam pihentetni de idegesítő ezüst csíkok villództak és enyhe szédelgés is fekvő állapotban..

mi okozhatja?merjek menni vagy gyűjtsek még pénzt magánra?



#homályos látás #villanó fények
2017. márc. 2. 10:08
 1/9 anonim válasza:
Menj a haziorvoshoz elobb.
2017. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ÉRTELMES ember nem GONDOLKODIK, hogy menjen-e orvsohoz, ha nem lát rendesen, hanem ELMEGY!!!!
2017. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia.Én próbálkoznék a vérnyomás méréssel is a helyedben,mert az is befolyásolja a látást.Ha ilyet észlelsz akkor mérd meg,de napközben is és írd fel mikor mennyi.Lehet ez állhat a háttérben hogy vagy alacsony vagy magas a vérnyomásod.
2017. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ja igen,és házi orvoshoz menjél először ezzel a problémával.Ne féljél,mert az egészséged az fontosabb.Biztos már a sok idegesítő beteg miatt ki volt aztán te is kaptál belőle egy keveset.Senki nem szeret orvoshoz menni de ha muszáj akkor, muszáj
2017. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..persze tudom menni kéne de fogászaton,hepatológián is annyira rossz tapasztalataim vannak az orvosokkal,hogy már minden hitem elveszett az államilag finanszírozott részével szemben..talán tényleg jó lenne a háziorvoshoz menni ..a vérnyomásom néha az egekben van a stressztől de annak ismerem a tüneteit ..nálam az fűzúgással néha fűl vérzés ,orr vérzés ilyenkor nálam alap utána órákon át tar migrén.. tehát nem hiszem,hogy a vérnyomásom lenne,cukrom mikor leesik az pedig inkább ájulás előtti állapotot idés
2017. márc. 2. 10:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az ügyeletre mentél, azért szidtak le. Sok ember csinálja ezt, hogy "kibírja" a fájdalmat rendelési időben, majd este beront az ügyeletre, ami bizony nem ezért van. Senki nem fog leszidni, ha napközben a megfelelő helyre mész.
2017. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szemészeti szakrendelésre nem kell beutaló, és vastag pénztárca sem. Bemész a rendelőintézetbe, elmondod a betegfelvételi irodában vagy nem tudom mi van ott nálatok, hogy mi a problemád, már be is rántanak az ajtón és megvizsgálnak, ne fossál.
2017. márc. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ügyeleten és sztk fogászaton híresen rossz az ellátás, nézd meg milyen szemészek rendelnek a kórházban és mik a vélemények róluk.
2017. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az orvossal is mint bárki mással lehet közölni,hogy nem oké,ahogy beszél (" elnézést,de ez a hangnem rettentően sértő és kellemetlenül érzem magam. Azért jöttem ide,hogy segítséget kapjak")


Én elmennék és lesz,ami lesz, megnézetném. Előbb háziorvossal,majd szemésszel ha szükséges.

Valószinűleg a sürgősségire mentél be a szemeddel,ott mindig pattanásig feszül az ember,mert sokat tényleg himi-humi dolgokkal bemennek,amivel lehetne hétfőig várni. Sajnos Mo-on az orvosok és nővérek is túlterheltek és sok esetben nem kellően megfizetettek,sokat túlóráznak....sajnos ezt nekünk is figyelembe kell venni,hogy ők folyamat stresszben dolgoznak,felelősség és nyomás alatt. Ez persze nem jogosítja fel őket a nem megfelelő hangnemre és a gorombaságra, ezért kedvesen lehet nekik szólni.

2017. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!