Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozza azt hogy a fél...

Mi okozza azt hogy a fél arcom fáj, főleg a szemem?

Figyelt kérdés

Tegnap estekezdett fájni a jobb szemem, reggelre a jobb arcom is érzékeny, a szemöldököm fölött a homlokomnál sokszor erős szúrás nyilall bele. Mostanában ugyanannál a szememnél szokott rángatózni a szemem alja.

Tipp mi lehet? Ezért nem mennék orvoshoz



2017. márc. 6. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Arca vagy homloküreg gyulladásra tippelnék.Nem voltál huzatos helyen?
2017. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én nekem is volt ilyen , csak nekem még az orrom is fájt. Menj el orvoshoz ! Ő meg tudja állapítani , hogy mid van. Ajánlom a fül orr gégészeket ! Ők majd megmondják. Aztán ha gáz van , azt ki kell kezelni , mert utána mindig visszajön. Egyik barátomnak , már 7 éve biztos , hogy volt , nem kezelték ki , és a mai napig , ha beteg , akkor arc/homloküreg gyulladása van ! Úgyhogy menj el , minnél előbb !
2017. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!