Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jelentkeztem az Optik med...

Jelentkeztem az Optik med Sasszemklinikára alkalmassági vizsgálatra. Már voltam pár évvel ezelőtt, akkor megműtöttek volna, most viszont aprofesszor úr fogja megvizsgálni a szemem. Volt már valaki így, akinek kétszer vizsgálták a szemét?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pár évvel ezelőtt megműtötték volna, akkor mi történt? meg gondoltad magad? Van ilyen, hogy nem jön össze, ne félj. De akkor most, először magadban tisztázd, hogy mit szeretnél, meg van-e az elhatározás, (anyagi feltétel). És úgy jelentkezz, hogy a Te részedről oké.
2017. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt kiváncsiságból elmentem,hogy nézzék meg a szemem,akkor nem volt rá keret.Most megvan a pénz,de felszíni asszimetriát és egyenetlenséget talált a szemész,és azt írta a papírra,hogy feltételesen alkalmas vagyok,de nézzen meg a professzor úr is. Más is járt már vajon így?
2017. márc. 19. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen járt így, vagy inkább hasonlóan.

Mikor megjelent ez az eljárás, mármint a lézeres szeemműtét, nagyjából 25-éve. Akkor elsőre elutasítottak, lévén elég gyengén láttam, mert nagyfokú rövidlátó voltam, és azt mondták ne kockáztassunk, nehogy elmenjen a maradék látás is. szóval akkor nem válalták. Azután egy ismerősöm aki hasonló cipőben járt, azt mondta, hogy már őt vállalják, és már van is időpontja. Na ezen felbuzdúlva én is jelentkeztem ismét, és örömömre, vállalták. Az ismerősömnek jól sikerült, ez megnyugtatott, mivel azért ott volt a félelem is, hogy mi lesz. De hála Istennek jól sikerült.

Persze hozzá kell tenni, hogy mihez képest. Nekem a kontakt lencsém 20-dioptriás volt, amivel az első számot láttam az olvason. De meg kell mondjam nagy áldásnak éltem meg a kontakt lemcsét is, mert lényegesen jobban láttam azzal is, mint szemüveggel. Szemüveget nem tudtam ugyan olyan erőset viselni ,mert szédültem.

A műtét után ugyan azt 4-6 dipotriás szemüveggel láttam, és ez óriási változás volt nekem a látásban, és nagy öröm-

Azóta meg fejlődött a tudomány is.


Én csak azt tudom mondani, hogy bizzál, majd kiderül mit tudnak segíteni a szemed állapotán-látásodon.

Kívánom a legjobbakat neked. :))

2017. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!