Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság ellen prizmás...

Kancsalság ellen prizmás szemüveg?

Figyelt kérdés
Kancsal vagyok. Tudom váltogatni hogy melyik szememmel.Kisebb koromban jártunk a szemészetre de mindig ugyan azt mondták. Vagy mütét vagy pedig elfogadom magam így ahogy vagyok mert nem akadályoz meg semmiben. Nemrég találtam rá a prizmas szemüvegre amit ha jól értettem akkor kancsalság ellen jó. Jól láttok a szememmel látok mindent amit kell. Akkor most lehet prizmas szemüvefem a kancsalság ellen?? És kifelé kancsalitok

#szemüveg #műtét #kancsalság #prizmás szemüvef
2017. márc. 20. 18:52
 1/1 anonim válasza:
"Vagy mütét vagy pedig elfogadom magam így ahogy vagyok mert nem akadályoz meg semmiben" ez nagy hülyeség, mivel egyik szemeddel X-et nézel, másik szemeddel meg teljesen mást. Orbániai egészségügyi szinvonal. Prizmás szemüveg kell exotropia. Innen nyugatabbra ezt prizmás szemüveg nélkül gyógyitják vagy 15-20 éve, de itt annak is örülni kell, hogy már legalább a prizmás szemüveg van. Ahogy ìrtad, rá kell találni, mert azért ott nem tartunk, hogy orvosok mondják, fel kell kutatni, de ha legalább az embernek sajat magàt kell gyógyitania, akkor "rátalálhat"
2023. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!