Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -6,5 ös szemüveggel, tudok...

-6,5 ös szemüveggel, tudok ilyen munkát végezni?

Figyelt kérdés
Mikroszkópba kell nézni dolgokat, persze nem egész végig ebből áll, de ez is része a munkának. Nem tudom elképzelni, hogy milyen lehet illetve, hogy látnék e benne?

2017. márc. 25. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán fogj egy mikroszkópot és próbáld ki.
2017. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válts kontaktlencsére / lézerezd meg a szemed. A döntés a tied, ifjú padawan!
2017. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: ha lenne mikroszkópom kipróbálnám nagyokos, akkor miért tettem volna fel a kérdést? :D


2: van kontaktlencsém (ez amúgy jó ötlet), de nem lehet bent nagyon sokat, napi 3-4 órát használom, de nem is minden nap, volt már szaruhártya gyulladásom, kötőhártya gyulladásom


a műtét ismét hülye ötlet, bár nem ismered a körülményeket, azért megyek dolgozni hogy legyen pénzem, nem műtétre, hanem a napi megélhetési cikkekre, egyébként ha már 100-200 ezret ilyesmire költenék akkor már inkább félretennék fogakra, szemüvegben még el éldegél az ember, de fogak nélkül hogy? :D

2017. márc. 25. 14:30
 4/4 Marci71 ***** válasza:
Mikroszkópba nézhetsz szemüveg nélkül is, én is úgy szoktam, a szemedhez állítod az élességet, tehát teljesen jó úgy is. Sőt binokuláris mikroszkópnál külön tudod állítani az egyik okulárt ha a két szemed nem egyforma. Elvileg az újabb mikroszkóp okulárokba lehet szemüveggel is nézni de én még nem próbáltam, nekem teljesen jó szemüveg nélkül is ( -4,5 ).
2017. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!