Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Van köztetek...

Szemüvegesek! Van köztetek olyan aki szeret szemüveges lenni?

Figyelt kérdés

csak kíváncsiságból kérdezem. Írjátok már légyszi azt is le, hogy miért és hogy hanyas a szemetek, és hogy mikor letettek szemüvegesek.

Köszi



2017. márc. 30. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én szeretek szemüveges lenni. Furcsa,de nekem már 10-11 éves koromban az volt az álmom,hogyha felnövök hosszú szőke hajam lesz,és szemüveges leszek.

13 évesen lett először szemüvegem -0,75-ös(senki nem szemüveges a családban,csak idősebb korukra lett olvasó nekik),talán nálam az is közrejátszott, hogy én direkt az akartam lenni,illetve sokat hordtam a Mamám olvasó szemüvegét,közel hajoltam ha olvastam vagy ha Tv-t néztem,direkt ezért. Most 32 évesen -2,75 a szemüvegem,hosszú,szőke hajam van. Megvalósítottam egy álmomat? Nem tudom. De az biztos hogy nagyon szeretek szemüveges lenni mind a mai napig.

2017. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretek szemüveges lenni. Nővérem előbb lett szemüveges,és én már akkor is irigyeltem érte. Mikor 12 évesen én is az lettem nagyon örültem neki. Aztán nővérem megműttette,azóta jól lát,én meg már 26 éve szemüveges vagyok,most már -3 és -3,5-nél tartok,de a mai napig szívesen viselem,sose műttetném meg.
2017. márc. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nemsokára lesz, én imádni fogom! A héten megjön a bal 0,75 a jobb 1,5ös.
2017. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bizonyos értelemben szeretek szemüveges lenni. A tudat, hogy nem jó a szemem elszomorít. Viszont alapvetőleg imádom a szemüvegem, és szeretek is az lenni. -2.5-ös mindkét szemem. Harmadikos korom óta van szemüvegem.
2017. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy marhára régi kérdés, de igen, én összességében szeretek szemüvegesnek lenni. Persze zavaró, amikor bepárásodik most például maszktól, vagy csak alapból télen. Úszok, itt is néha zavar, hogy rosszul látok, de mivel csak 2,75-ös a szemem azért látok. 11 évesen kaptam meg az első szemüvegem. Amúgy szerintem nagyon jól áll, nem tudom elfogadás magam szemüveg nélkül, egy kicsit mandula vágású szemeim vannak, és a szemüvegem pont jól emeli ki.
2021. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!