Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveges leszek?

Szemüveges leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje (korulbelul 2 es fel eve) van olyan problemam, hogy tavolra picit homalyosabban latok. Elmentem 2 eve szemeszetre es azt mondtak mindketto szemem ugyanolyan jo. De azota rosszabb, es csak a jobb szemem. A bal szememmel tokeletesen latok, de a jobb szememmel katasztrofa tavolra. Gondolkodom hogy elmenjek egy nagyobb szemészetre, pl Ofotert vagy Vision Expresshez, de a vizsgalatert is fizetni kell ott, es mi van ha azt mondjak hogy ugyanolyan a ket szemem? Holott nem halucinalok, tenyleg rossz a jobb szemem. Mit ajanlotok?

2017. ápr. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el először megint egy ingyenesre, utána ha még mindig azt mondják hogy jó, próbálj meg nyugodtan egy fizetőset
2017. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo otlet, koszonom!
2017. ápr. 4. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak hülyének nézni, ha mégis jó. Sokan tünet nélkül elmennek ellenőrizni a látásukat, úgyhogy... :)
2017. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azt mondjuk nem értem, hogy tünet nélkül (értsd: tökéletesen lát távolra is) az embernek mit kéne ezen ellenőriztetni.
2017. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kb 2,5 éve monitor előtt dolgozol? Esetleg monitorcsere volt. Vagy lett egy okoskütyüd, amin az apró vackokat nézed meredten.

Csak mert ezek okozhatnak rövid távú látásromlást is (míg ki nem pislogod, vagy tudomisén).

Nekem is elkezdett romlani a szemem, amikor baraktak monitor mögé, aztán eljöttem onnan, és pár hónap alatt teljesen helyrejött a látásom.

2017. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!