Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért dagad be a szemem a...

Miért dagad be a szemem a sírástól?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem dagadt be a szemem ha sirtam, barmennyit sirhattam semmi kovetkezmenye nem volt.. februar elejen volt egy kisebb allergias rohamom amikor is a szemeim olyannira bedagdtak hogy alig lattam, ekkor bent fogtak a korhazba infuziot is kaptam es azota egyszer sirtam es akkor nagyon bedagadtam meg iskolaba se mentem be azota nem sirtam.. es nagyon hianyzik de nem szeretnek ujra ugy kinezni mint akkor nagyon felek ettol es inkabb nem sirok max nagyon ritkan egy ket konnycseppnek utat engedek de semmi tobb..

2017. ápr. 21. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is és még sok más embernek is bedagad a szeme sírás után. Ilyenkor hámozz meg egy nyers burgonyát, vágj két vékony szeletet belőle és tedd a csukott szemeidre, 10-15 percre, utána mosd le hideg vízzel, teljesen leviszi a duzzanatot. Utána egy kis smink és semmi nem fog látszani.
2017. ápr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!