Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért kerülne ennyibe egy...

Miért kerülne ennyibe egy kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Sokan itt írják, hogy pár ezer forintból, akár 3 hónapra is megveszik, nekem pedig néhány ismerősöm azt mondta, hogy egy rendes kontaktlencse kb 30 ezer forint...
2017. máj. 1. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen cilinderes meg tórikus meg mittudom én mi van még, azok picit drágábbak. Nem tudom hány hónapra mondtak 30 ezret, nekem hat hónapra kb 13 ezer. Ez havi lencse.
2017. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30ezer? Az kicsit durván hangzik. Nekem Acuvue oasys van, az kb 5ezer/doboz
2017. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Ofotértes van és az havonta kb. 4800Ft de biztos nem 30000 !
2017. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én sem értem...netről akartam rendelni, de azt mondták az nem megbízható.

Pedig eOptikából akartam rendelni, nem valami s*ggben átcsempészett cuccot az ebayről.

2017. máj. 1. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha valakinek különböző mindkét szemén a dioptria, eleve két doboz kell. A 1day acuvue pl. napi lencse, 30 darab van benne, 15 pár. Tehát ha mindennapi használatra veszed, akkor két doboz ad ki egy havi adagot, ha emellé még különböző a dioptria, akkor 4 doboz. És annak doboza olyan 8-9 ezer, így jön ki egy hónapra a közel 30 ezer.
2017. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Évek óta Eoptikából rendelem a lencsémet,korrektek,nálam még sose volt semmi gubanc.
2017. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerőseim is el akartak tántorítani a lencsétől...

Előbb elmész optikushoz, ott beméri milyen kell, aztán megrendeled a netről a megfelelőt. Mondom, nekem 13 hat hónapra a havi hordású lencse. Mivel a szemem eltérő így két doboz kell, dobozonként van benne hat lencse. Hiába két doboz kell az eltérő dioptria miatt, értelemszerűen tovább is hordom. Ha ugyanolyanok lennének a dioptriáim akkor egy hat darabosat három hónapig hordanék. Mivel két szemem van. Szóval ez a drágabb ha eltérő a dioptria ez úgy hülyeség ahogy van.

2017. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én optikában 23000 Ft-ot fizettem 3 havi lencséért. Mióta lencsek.hu-ról rendelem, azóta 13000 a 3 hónap. Nekem tórikus kell azért drágább egyébként :)
2017. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 1. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
eoptika teljesen megbízható
2017. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!