Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Okozhatja ezt az hogy az...

Okozhatja ezt az hogy az egyik szemem rosszabb mint a másik? Enyhe bizonytalanság, majdnem szédülés, kényszer h behunnyam a rosszabb szememet. CT, szemfenék vizsgálat, szemnyomás, vérnyomás, EKG, Dopler, vércukor Rendben. Mégsem vagyok jól.

Figyelt kérdés

Pszichiáter szerint pánik beteg vagyok, de a pánik nem okoz szédülést, és egyik oldalra való húzást. Ha túl sokminden van elöttem, bekell hunynom a rosszabb szemem mert egyszerűen megszédülök. Szemvizsgáló azt javasolta a szememre, hogy taakarjam le otthon az egyiket, a jobbat és edzem a rosszabbat. Asperger szindrómás vagyok, egyik szeme -5.5 a másik -6.5 kontaktlencsétviselek, de mind kettőre 5.5 öst, mert amúgy meg akkor az a baj.... félek hogy valami agyvérzés állhat a háttérben. urás migrénem szokott lenni. Ct-n:


Agykamrai asszimetria de nem kóros. ennyi. Mit tehetek?


2017. máj. 12. 14:31
 1/1 veinig válasza:
Keress egy olyan optikát, ahol van polateszt vagy 3D szemvizsgálat. Nagy tétekbe merek fogadni, hogy ezt még nem nézte meg senki, és lehet ez megoldás.
2017. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!