Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A 3. szemüveggel végre látok,...

A 3. szemüveggel végre látok, de túl erős lehet?

Figyelt kérdés

Március közepén indultam szemüveget csináltatni, kettő rossz lett, nem láttam vele jól. A harmadikért még egyszer annyit fizettem mint az elsőért, de minden éles, tökéletesen látok vele.

viszont szédülgetek, fáj a fejem. a vérnyomásom alacsony kb 90/60 ezt az okozhatja, de gondolom a túl erős szemüveg a vérnyomásomra nem lehet hatással, vagy igen?



2017. máj. 16. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha éles a làtàs a szemüveggel akkor a dioptria jó. A szédülêst, fejfàjàst okozhatja még az új szemüveg de ennek pàr napon belül azért illik elmúlnia. De ha a vérnyomàs alacsony annak lehet tünete a fejfàjàs, szêdülés. Hosszabban fennàlló alacsony vérnyomàssal, szédüléssel pedig érdemes orvoshoz fordulni.
2017. máj. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a túl erős dioptria is okozhat fejfájást, hiába látunk vele élesen. Lehet, egy picit gyengébb is elég lenne.
2017. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!