Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az egyik barátom vett egy...

Az egyik barátom vett egy zseblámpát méghozzá egy cree ledeset, és amikor kiakarta próbálni, és véletlenül belenéztem, másnapra azt vettem észre hogy homályosabban látok, orvoshoz nem nagyon akarok menni, helyre fog jönni a normális látásom?

Figyelt kérdés
2017. máj. 19. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicsit pihentetni a szemed, ne ülj gép előtt, ne telefonozz olyan sokat, ha továbbra is fenn áll a panaszod, akkor viszont irány a szemészet.
2017. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Eloszor probald meg kikapcsolni.
2017. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy éjjel alatt regenerálódni kellett volna a szemnek. Azt ajánlom menj orvoshoz, mind tudjuk hogy általában aki vár az mégnagyobb bajt csinál. Ártani nem fog neked, nem értem miért nem akarsz menni... tipikus magyar mentalitás :D
2017. máj. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!