Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg helyett jobb lenne...

Szemüveg helyett jobb lenne kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Halihó^^ lassan 3 éve vagyok szemüveges, és kezd idegesíteni hogy mindig csúszik lefele, bepárásodik stb. Barátnőm nemrég kezdett el kontaktlencsét használni, és én is elgondolkoztam rajta.

-3 és -2.75ös a szemem, ilyenre lehet kapni kontaktlencsét? Kb mennyibe kerülne? Köszi a választ^^


2017. máj. 24. 17:21
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Persze, simán lehet.

Általában az emberek havi kontaktlencsét használnak, ami félévre kb. 20 000 + tisztító folyadék (+szemcsepp/műkönny). Az ára természetesen függ a lencse márkájától is. Vannak napi lencsék is, amit reggel beraksz este kuka, ugyan ezek higiénikusabbak, de jóval drágábbak is.

Én nem bántam meg, hogy csináltattam, sokkal szabadabb érzést nyújt, kényelmesebb is.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan, de egyébként,ha bemész az Ofo...tbe vagy a Vision Expr.-be ott elmondanak róla mindent és próba lencsét is adnak (ha végül nem rendelsz lencsét, akkor viszont ki kell fizetni a vizsgálatot, ami cirka 5000Ft)

Bátran ajánlom,hogy vágj bele!

2017. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!