Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap este bokott a szemem...

Tegnap este bokott a szemem Ma tiszta piros az egyik Visine sem hasznal Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Fertőzés. Még ma menj be a kórházba.

Nem viccelek. Jártam így, egy kellemes pénteki napon, hétfőig vártam, aztán lecsesztek a szemészeten, miért nem mentem ügyeletre.


A Visine nem is fog használni.

2017. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Visinetől fiamnak másnap reggelre még be is dagadt az egész szeme, szemészeten kapott szemcseppet, attól is rosszabb lett, visszament, írtak fel másikat és az rendbehozta. Menj te is mielőbb szemészetre, valószínű, fertőzés, kötőhártya gyulladás lehet.
2017. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 rudapitecus válasza:
Akár szivárvány hártya gyulladás is lehet! Akkor pl. fáj a szemgolyód, ha óvatosan megnyomkodod. Ehhez feltétlenül gyögyszer kell, valami gyuulladás csökkentő, amit csak receptre írnak föl! Mindenképpen el kell menni a szemészetre! Én is utálom, de muszály.
2017. jún. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!