Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem uveges letem es csufolnak?

Szem uveges letem es csufolnak?

Figyelt kérdés
nah szovsl az vsn h 2 napja hetfon lettem szem uveges es bementem suliba es eloszor megkerdwztek tollem h szem uveges letel en mondtam h igen erre ok mondtak h de ciki mit mondjak nekik erre vagy ne horgyam a szem uveget
2017. máj. 31. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni.

2. Ha jól nézel ki csak irigykednek.

2017. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez csak kamu lehet..
2017. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem, akkor meg teljesen mindegy nem?:D
2017. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hat csak telorol irok ws ezert nem jo am nem kamu telleg jo is lenne ha kamu lene de am nem vok vmi szep ugyh nem irigykednek
2017. máj. 31. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Kontaklencse. Olyan mintha nem lennél szemüveges mert kívülről semmi sem látszik belőle.

Vagy pedig ha van rá pénz szemenként kb 300K forintért műtéttel rendbehozzák a szemed hogy ne keljen szemüveg.

2017. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Ha felnősz, majd nem a szemüveged miatt fognak cikizni, hanem a helyesírásod miatt.

NE! Ne fogd a telefonra. Engem is kijavít állandóan, de a "tényleg" szócskát, akkor sem így írjuk, hogy "télleg". Például.

2017. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Vagy pedig ha van rá pénz szemenként kb 300K forintért műtéttel rendbehozzák a szemed hogy ne keljen szemüveg." - vagy csinálsz egy egyszerű szemtornát kb. annyi hónapig, ahány dioptriád van:


http://www.youtube.com/watch?v=uuKB7yZrzTo

2017. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, minden csoda 3 napig tart. Ha nem veszed fel a csúfolást, akkor majd leállnak vele.
2017. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokt mar aki nem ojat irt h rosz a hejesirasom mer dixlexias vok am kontak lencset nem akarok mer fellek a szemembe nyulni am mosmar nem csufolnsk anyira
2017. jún. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!