Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Legjobb napszemüveg márka?

Legjobb napszemüveg márka?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a ráknak márka?? Ocsó' legyen uv védett oszt jó van! Ha lesik az 50 000Ft-os napszemüveg is ketté törik mint az 1000Ft-os.
2017. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dior
2017. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Férjem egyszer akciósan hozzájutott egy Ray Banhez, és odáig meg vissza volt tőle, hogy mennyire jó. Próbált pár márkát, de neki ez volt a leg. Meg annak is alighanem, aki ellopta tőle, mert nem volt meg egy hónapig sem.
2017. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké,akkor kérdezem úgy,hogy melyikek azok a napszemüveg márkák amiknek jó a lencséje? Olyan ami nem zavarja a szemet és nem dobnád ki 5 perc hordás után. Polaroid? Dechatlon napszemüvegek?
2017. jún. 6. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Rudy Project
2017. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Polaroiddal van jó tapasztalat. De lehet akár egy no-name lencse is. Érdemes elmenni valami optikába és ott felpróbálni több olyat, ami az igényeid alapján szóba jöhet (mire használnád, pl. vezetéshez is jók más tulajdonságokkal bírnak, mint egy sima napszemcsi). Ami fontos, hogy az UV sugárzás ellen jól védjen.
2017. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a szemműtétem óta (2 éve) Polaroid és nagyon szeretem. Az erős fény tompítja, véd UV sugárzás ellen és a csillogásokat, vakító fényeket is tompítja.

Mindenképpen optikában vegyél bevizsgált napszemüveget az UV védelem miatt.

[link]

2017. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!