Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha okostelefonon nézek filmeke...

Ha okostelefonon nézek filmeket este az rontja a szemet hosszútávon? Több alant

Figyelt kérdés

Tehát mivel kicsi a lakás, és időben le kell oltanom a PC-t, igy okostelefonon nézem meg a filmeket. Próbáltam a Twilight alkalmazással, de utána rendesen fájt a szemem (mert ugye piros fényt bocsát ki, és mikor felkapcsoltam a villanyt ilyen zöldes-sárgás színeket láttam percekig).

Utána kikapcsoltam a Twilightot, és ugy néztem, igy már nem volt fájás meg szinkavalkád, de vajon hosszútávon nem rontja el a szemem? Mert nem hiszem hogy a kijelzőben lenne szemvédelem mint a monitoromban.

Jah és még annyit, hogy úgy is próbáltam, hogy kimentem a spajzba, felkapcsoltam a villanyt és úgy néztem a filmeket hogy legyen egy kis háttérfény is, igy kevésbé rongálja a szemet, nemigaz??



2017. jún. 16. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
96%
Igen és még egyél savanyú uborkát is, ha már ott vagy.
2017. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!