Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Aki esett már át lézeres...

Aki esett már át lézeres szemműtéten, -1 és -1,75 közötti dioptriával tudna tapasztalatot írni?

Figyelt kérdés

Voltam tegnapelőtt alkalmassági vizsgálaton.

PRK műtétet néztem ki, de vizsgálat után azt javasolta a doktornő, hogy nekem nem ajálnja a PRK-t ilyen kis dioptriával, mint az enyém (-1 ; 1,25 a pupillatágítás utáni vizsgálatnál). Szóval nekem az intralasik FEMTO-t ajánlotta.

Meg állítólag nem tudja garantálni, hogy PRK-val 0-ás dioptriáig meggyógyulna a szemem, lehet hogy csak -0,5-re, és úgy ugyan úgy rosszul látnék.



2017. jún. 17. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem -2 dioptriás volt mindkettő, PRK-val műtöttek tavaly augusztusban, nem bántam meg, azóta is 120%-os a látásom.
2017. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia. Mesélnél mi történt?

Szerintem téged átvertek. Nekem is kis mínuszom van, -1,5... Nemrég voltam alkalmasságin és azt mondták, hogy Femto egyáltalán nem szükséges annyira kicsi mínusz van, a legolcsóbb PRK megfelel,100%-os lesz és én mondtam, hogy az érintés nélkül PRK-ra szeretnék menni. A drágát nem is engedték volna és a legolcsóbbra akartak rábeszélni.

Végül megműtötted?

2018. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!