Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A havi kontaktlencsét amit...

Kecskeszárny kérdése:

A havi kontaktlencsét amit minden este kiveszek, reggel meg berakom. Hordhatom egy teljes napig úgy hogy nem alszom?

Figyelt kérdés
Kezdő kontaktlencsés vagyok. Reggel berakom. Este kiveszem. És havonta kell új lencse. De el szeretnék menni fesztiválra ahol nem lesz alkalmam kivenni a kontaktlencsét. Tehát reggel felkelek, másik reggel meg kiveszem. Ez így lehetséges?

2017. jún. 19. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
én egyszer bent felejtettem éjszakára nem lett tőle semmi bajom
2017. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem a legegészségesebb, de hordhatod.

Én is csináltam ezt buszutakon, utazások alkalmával. Ennél tovább is, mert ugye egész éjszakára bent maradt, plusz előtte lévő és utána lévő nap. Jobban elfáradt, kiszáradt a szemem, de ennyi baj volt csak.

Egyszer pedig bent felejtettem éjszakára, abban aludtam. Attól folyton könnyezett a szemem.

2017. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hordhatod, de kényelmetlen lesz

2 pár napi lencse meg kézfertőtlenítő sokkal jobb

2017. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2017. jún. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!