Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ebook könyv olvasása károsítsa...

Ebook könyv olvasása károsítsa a szemem?

Figyelt kérdés

Egy idelye elkezdtem ebbok könyveket olvasni és attól félek hogy a szemem károsulhat miatta


De viszont olvastam hogy a sima könyv is károsítja a szemet még pedig azért mert, akkor is sokáig hunyorít az ember és szemszárazság alakul viszketés stb. de éppígy van akármilyen monitor kijelzővell kapcsolatos dologgal.


De mégis melyik károsítsa jobban a szemet?


Vélemények? Saját tapasztalat?



2017. jún. 21. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Évek óta ebookon olvasok. Teljesen éles a látásom. Szerintem ha nem néued nagyon közelről akkor nem vagy csak minimálisan károsítja a szemet.
2017. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Károsítja, nem is kicsit. Nem véletlenül van néhány eszközön külön olvasó funkció, ami viszonylag kíméli a szemet.

Ne olvass túl közelről és egyszerre sokat.

2017. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 neked is vonalzóval rajzolták az agyhullámaidat...

Láttál már egyáltalán ebook olvasót? Csak mert rohattul nem olyan kijelzője van mint egy tabletnek vagy egy telefonnak. Semmivel nem rontja jobban a szemet egy ebook mint egy könyv.

2017. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!