Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Eleg magas dioptriam van, nem biztos hogy a lezeres szemmutet lehetseges, pont emiatt, raadasul cilinderes a szemem. (en ugy tudom hogy van egy hatar a lezeres mutetnel)

Kerdesem, mit lehet tenni? Kis korom ota szemuveges vagyok, de ha idosebb leszek szeretnem megmutetni a szemeim. Ha a lezeres mutet kizart, valami mas maradt meg? 17/L



2017. júl. 1. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, 6 alatt van az olcsóbbik műtét, és 6 felett a drágábbik. Hogy alkalmas vagy-e rá, az egy előzetes vizsgálat során derül ki.
2017. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Plusszos vagy mínuszos a dioptriád?

Lézeressel úgy tudom inkább a mínuszosokat műtik. A plusszosoknak pedig a tisztalencse csere lehet megoldás. Olyan mint a szürkehályog műtét, csak itt a szemlencsédet kicserélik egy dioptriás lencsére.

2017. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minuszos
2017. júl. 2. 08:22
 4/6 anonim válasza:
Mi az a 6, 6-ezer Ft?
2017. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dioptria
2017. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Értem.
2017. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!