Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kinek volt lézeres szemműtétje...

Kinek volt lézeres szemműtétje és hol?

Figyelt kérdés

Tiz eve vagyok szemuveges es most 18 (szeptemberben leszek 19) evesen arra jutottam, hogy szeretnek egy lezeres szemmutetet. Nagyon sokat keresgeltem es vegul ket klinikara esett a valasztasom. Az egyik a Saint James szemeszeti kozpont (Viszkok Fruzsi videojaban lattam) a masik a Sasszemklinika. Nem tudom eldonteni, hogy melyiket valasszam. Mindkettorol pozitiv visszajelzeseket olvastam, de a Sasszemklinikarol videos reakciokat is lattam (itt mutette meg a szemet Rubint Reka is). Szerintetek melyik a jobb? Vagyis melyiket ajanljatok? 9000ft a kulonbseg, de most az ar legyen a legkisebb problema hisz a szemem minden penzt meger.

Akinek volt ilyen mutetje megtudna osztani a velemenyet, hogy milyen volt?



2017. júl. 15. 16:13
 1/3 anonim válasza:
Arra azért figyelj, hogy megfelelően nézz utána a műtétnek. Pl a műtét után csak császármetszéssel szülhetsz majd idővel. A természetes szülés kizárt stb.
2017. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyan?? :O en errol csak most hallok
2017. júl. 15. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
PRKnál lehet természetesen is. Én a Sasszemnél voltam Femton, most lesz egy hónapja, azóta is tökéletes, 125% mindkettő. Meg ez a legrégebben működő, legtöbb műtéti tapasztalattal.
2017. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!