Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg vagy kontaktlencse?

Szemüveg vagy kontaktlencse?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat romlott a szemem, és egy erősebb szemüvegre lenne szükségem, viszont sokat sportolok, ahol le kell vennem a szemüveget és nélküle nem túl sokat látok. Szerintetek kontaktlencse jobban megérné? Vagy csak sportoláshoz kéne, és maradhatna szemüveg? Hogyan éri meg jobban? 13/L

2017. júl. 20. 20:08
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem mindekettő van. Kontaklencse annyival rosszabb, hogy minden nap min. 10 percet, reggelente elvesz az idődből. De a pozitívuma, olyan érzésed lesz mintha újra jó lenne a szemed és rendesen tudsz majd sportólni is. Nekem az első ( 1 hónapos, kontaklencse tokkal,és (nekem) 2 heti kontaklencse folyadékkal)6000 ft volt, majd mindig 3 hónapra elegendő lencsét kell előre rendelni 14000ft-ért, és 3000 ft-ért 1 hónapnyi kontaklencse folyadékot. Meg van pár dolog amit nem szabad vele. Ha vízi sportot választottad, akkor (szerintem) jobban megéri az 1 alkalmas lencse. Kiveszed, kidobod. Nem kell vele bajlódni.

A szemüveg értékeit meg szerintem te is tudod.

Jó ha tudsz valamit a kontaklencséről. Sok ember nem bírja a lencse "érzését", így inkább maradnak a vaksiskodásnál.

15/L

2017. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. júl. 21. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!