Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lejárt szemkenőcs szemhéjdagad...

Lejárt szemkenőcs szemhéjdagadásra használható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2017 januárjában volt egy szemhéjdagadásom amire a szemészeten felírtak egy szemkenőcsöt. Ez a szemkenőcs 2018 szeptemberig felhasználható bontatlan állapotban de felbontás után 1 hónappal ki kell dobni. Viszont most nekem újra feldagadt a szemhéjam. Merjem vajon használni ezt a kenőcsöt? Lehet valami baj?

2017. júl. 27. 10:21
 1/4 anonim válasza:
Semmiképpen sem javasolt a lejárt gyógyszer használata!
2017. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hűtőben tároltad és nagyon nincs pénzed elmenni akkor lehet hogy még használható, viszont a helyedben én inkább elmennék vissza a szemészetre. Ha ugyanaz a nyavaja jött elő megint akkor az nem véletlen, vagy nem volt jó anno a kezelés vagy valami a környezetedben váltja ki.
2017. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szeintem nem. vegyél újat. nem ér annyit hogy valami nagyobb bajod legyen. persze lehet nem lesz baj de az is lehet hogy igen szóval hagyjad. veszel egy máikat, nem hiszem hogy olyan drága.
2017. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem fog hasznalni de nem less tole semmi bajod, en siman kiprobalnam, vesztenivalod nincs
2017. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!