Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez vajon mi lehet? Szemészhez...

Ez vajon mi lehet? Szemészhez vagy bőrgyógyászhoz kellene fordulnom? (kép is)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos pár napja kezdődött, hogy a szemem körül alul és felül is viszketni kezdett. Azt vettem észre hogy egyre szárazabb a bőr, ami a belső szemzugnál látványos ráncokat is okozott. A szemem úgy érzem ég, de nem vészesen. A szemhéj kicsit meg is van dagadva, és piros karikák jelentek meg a szemeim alatt. Tanácstalan vagyok, hogy mi lehet? Volt már valakinek hasonló? Bőrgyógyászos vagy szemészes témakör inkább?

Képet is csatolok.

[link]


Minden választ nagyon köszönök.



2017. aug. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy valamilyen allergiás reakcióra gondolnék, vagy gyulladásra. Nem ment bele valami, nem voltál poros/ forgácsos helyen? Szerintem szemészhez kéne inkább menned.
2017. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valamilyen allergiás reakció lehet én is ismerek olyat akinek van vagy valami ételre vagy valami kremre vagy porra ilyesmire lehet valaki allergiás de nem tom szerintem mindenféle képen fordulj szakemberhez!
2017. aug. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom. vegul borgyogyaszhoz mentem. sajnos nem ertettem teljesen mi maga a betegseg, de szteroidos kremet kaptam ra, abocoat nevut, 2 nap alatt rendbejott.
2017. aug. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!