Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak ha a szemembe...

Mit csináljak ha a szemembe ment a körömlakk?

Figyelt kérdés
Szóval úgy történt a baleset hogy lakkoztam a lábkörmöm a kád szélén ülve előre hajolva a lakk pedig mellettem volt aztán véletlenül meglöktem a kezemmel és ahogy a lakk aföldre zuhant kifröccsent belőle egy adag és ebből jutott a szemembe is..rögtön kimostam bő vízzel, a látásom rendben nem látok homályosan meg az a szennyesbe csípő,égető érzés is elmúlt már, de még mindig úgy érzem mintha valami lenne a szemembe. (úgy egy órája történt) attól félek nehogy rászáradjon a lakk vagy ilyesmi. Nem látom van e még a szerembe mert átlátszó lakk volt. És nem tudom hogy csak azért fáj még mindig a szemem mert pisukáltam meg az irritáció miatt vagy esetleg még van benne lakk. Ha holnap elmegyek a szemészhez időpont nélkül is fogad vagy ez nem számít olyan esetnek? Egyáltalán el kell ezzel szemészhez menni vagy ez is olyan mint pl a sampon hogy egy darabig irritál aztán elmúlik?

2017. aug. 6. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem el fog múlni ne aggódj. De ha holnap se javul, akkor menj el egy szemeszhez és o majd megmondja mi a teende
2017. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Mit csináljak ha a szemembe ment a körömlakk?"

Többet ne vegyél lakkot (mármint önrondításra szánt rákkeltő műanyagok és kőolajszármazékok büdös elegyét)!

2017. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!