Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Cilinderes szemüvegben később...

Cilinderes szemüvegben később is hullámozni fog a padló, vagy csak addig míg új a szemüveg?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Néhány embernek csak pár napra van szüksége ahhoz, hogy megszokja az új szemüveget, míg másoknak ez két hétbe is beletelik.
2017. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az első pár órában mindenben felbuktam, majd másnap nagy vidáman elmentem benne iskolába, 150 km-re. Úgy lépcsőztem, mint egy részeg, és féltem, hogy leesek a vonatról fel- és leszállásnál, csak pár sort tudtam olvasni utazás közben is... de végül túléltem, és semmi nem történt.

Kb. 3 nap kellett, amíg teljesen megszoktam, de csak az első nap volt vészes (akkor kicsit el is keseredtem).

A hölgy, akinél csináltattam, elmesélte, hogy amikor először lett ilyen szemüvege, elhányta magát... szóval a hullámos padló még nem is olyan durva :)

2017. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én is émelyegtem egy idő után aztán egyelőre levettem.

A tiétek gyenge vagy erős dioptriás?

2017. aug. 19. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy különbség van közöttük, az egyik -2,75, a másik -1,25.
2017. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!